Pn - Pt : 8:00 - 16:00

Usługi porządkowe dopasowane do Twoich potrzeb

Usługi facility management – wykonamy je za Ciebie!

usługi porządkowe

Misją firmy APC Cleaning z Wrocławia jest świadczenie profesjonalnych usług porządkowych dla instytucji użyteczności publicznej i podmiotów gospodarczych. Korzystając z pomocy fachowców, zapewnisz Twojej przestrzeni nieskazitelną czystość i higienę. Zakres prac, jakie wykonujemy jest bardzo szeroki, dlatego jesteśmy godnym zaufania partnerem dla zarządców różnego typu obiektów. Nie tylko sprzątamy biura i powierzchnie wspólne w blokach, ale proponujemy również zaawansowane usługi porządkowe, takie jak mycie okien i elewacji przy zastosowaniu sprzętu alpinistycznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Znajdziesz w niej duży zakres działań mających na celu przywrócenie czystości i utrzymanie porządku w różnego typu budynkach i na terenach zielonych.

Doczyszczanie powierzchni i inne usługi

Oferujemy klientom kompleksowe usługi porządkowe, w których zakres wchodzą także prace specjalistyczne oraz działania przeznaczone dla obiektów o szczególnych potrzebach, takich jak placówki opieki medycznej. Zajmujemy się kompleksowym utrzymywaniem czystości wewnątrz obiektu, możemy także zadbać o pielęgnację zieleni, usuwanie śniegu, doczyszczanie powierzchni i polimeryzację podłóg, likwidowanie zabrudzeń z wykładzin, mycie elewacji i okien, usługi konserwatorskie, a także profesjonalną ochronę obiektu. Zajmujemy się również nadzorem technicznym budynków i wszelkimi rozliczeniami z dostawcami usług.

doczyszczanie powierzchni

W szerokim zakresie usług porządkowych znajdziesz między innymi:

  • doczyszczanie i polimeryzację powierzchni,
  • mycie elewacji i okien metodą teleskopową lub alpinistyczną, czyszczenie wykładzin,
  • odśnieżanie, zamiatanie placów i parkingów,
  • wykonywanie prac konserwatorskich,
  • usługi komunalne, sprzątanie,
  • pielęgnację terenów zielonych.

Prowadzimy stałą obsługę obiektów służby zdrowia, hal i magazynów, budynków biurowych, wspólnot mieszkaniowych, zakładów produkcyjnych, galerii handlowych, budynków użyteczności publicznej. Oferujemy także sprzątanie dostosowane do potrzeb placówek opieki medycznej. APC Cleaning proponuje również usługi ochrony mienia oraz usługi ochrony osobistej. Firma z siedzibą we Wrocławiu gwarantuje wysokiej jakości usługi porządkowe, które spełnią Twoje oczekiwania.

czyszczenie schodów
Czyszczenie schodów

Klienci o Nas

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. Należy stwierdzić, iż APC Cleaning Sp. z o.o. jest firmą profesjonalną, dysponującą fachową kadrą i doświadczeniem. Jest godnym polecenia kontrahentem.

Monika Sitkowska-Idziak

DPD Polska Sp. z o.o.

Gruntowne czyszczenie wraz z nałożeniem polimeru przebiegło sprawnie i dokładnie. Polecam.

Katarzyna Pytlak

Przedszkole nr 26 we Wrocławiu

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. […] Nasze standardy czystości zostały zachowane na wysokim poziomie. Bardzo elastyczne podejście do klienta i usług.

Fryderyk Kowalski

Adecon Sp. z o.o.

Usługa za każdym razem wykonana solidnie i zgodnie z warunkami zamówienia.

Katarzyna Kasińska

Spółdzielnia Popowice