Pn - Pt : 8:00 - 16:00

Usługi komunalne

Tereny zewnętrzne

Na przestrzeni kilku ostatnich lat zdobyliśmy duże doświadczenie w obsłudze obiektów i terenów zewnętrznych o różnej specyfice. Aktualnie dysponujemy zapleczem różnego rodzaju urządzeń służących do utrzymania czystości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Do obsługi terenów zewnętrznych używamy niezawodnych ciągników komunalnych produkcji japońskiej z wymiennymi modułami, w zależności od potrzeb i pory roku: zamiatarek, pługów odśnieżających, posypywarek, kosiarek bijakowych. Jesteśmy zatem przygotowani do kompleksowego wykonania usługi porządkowej.

Odśnieżanie

odśnieżarka

Usługę odśnieżania wykonujemy za pomocą ciągników komunalnych z pługami i posypywarkami. Dysponujemy ciągnikami typu Yanmar o niewielkich gabarytach doskonale sprawdzającymi się na osiedlowych drogach, chodnikach, parkingach czy placach ale również ciężkim sprzętem takim jak ładowarka Fadroma – do usuwania zasp i zmrożonego śniegu.

Zamiatanie i usługi porządkowe

zamiatarka

Usługę zamiatania wykonujemy za pomocą ciągników komunalnych z modułami zamiatarek. W zależności od aktualnego stanu parku maszynowego są to moduły montowane z przodu ciągnika bądź w jego tylnej części. Niezależnie od wariantu doskonale sprawdzają się na budowach, parkingach, alejach, szerszych chodnikach czy ulicach. W szybkim czasie usuwają piach, kurz, ziemię i inne zabrudzenia z dużych powierzchni.

Koszenie trawy i utrzymanie terenów zielonych

Usługę koszenia trawy wykonujemy za pomocą ciągników komunalnych z modułami kosiarek bijakowych z koszami zamocowanych w tylnej części ciągnika. Daje nam to możliwość obsługi dużych terenów zielonych w krótkim czasie. Oprócz koszenia dużych terenów zielonych posiadamy również sprzęt do utrzymania krzewów, żywopłotów, mniejszych trawników na różnego rodzaju obiektach.
Do skorzystania z tej usługi zachęcamy zwłaszcza właścicieli i administratorów większych działek z Wrocławia i okolic, gdzie koszenie trawy wymaga już nie tylko sporego nakładu czasu.

Klienci o Nas

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. Należy stwierdzić, iż APC Cleaning Sp. z o.o. jest firmą profesjonalną, dysponującą fachową kadrą i doświadczeniem. Jest godnym polecenia kontrahentem.

Monika Sitkowska-Idziak

DPD Polska Sp. z o.o.

Gruntowne czyszczenie wraz z nałożeniem polimeru przebiegło sprawnie i dokładnie. Polecam.

Katarzyna Pytlak

Przedszkole nr 26 we Wrocławiu

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. […] Nasze standardy czystości zostały zachowane na wysokim poziomie. Bardzo elastyczne podejście do klienta i usług.

Fryderyk Kowalski

Adecon Sp. z o.o.

Usługa za każdym razem wykonana solidnie i zgodnie z warunkami zamówienia.

Katarzyna Kasińska

Spółdzielnia Popowice