Pn - Pt : 8:00 - 16:00

O firmie

Przedmiotem naszej działalności są kompleksowe usługi utrzymania czystości. Jesteśmy firmą sprzątającą współpracującą z kilkudziesięcioma podmiotami, do których należą: placówki oświatowe i naukowe, przychodnie, firmy produkcyjne, firmy handlowe i firmy usługowe. APC Wrocław to profesjonalna firma sprzątająca z długim i bogatym doświadczeniem w branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która nie ogranicza się tylko do podstawowych usług sprzątania.


Działalność naszej firmy jest ubezpieczona w zakresie odpowiedzialności cywilnej przez TUiR WARTA SA.


To gwarantujemy:

  • doświadczony personel, który w swojej pracy stosuje odpowiednie procedury dające racjonalne gospodarowanie czasem pracy;
  • nowoczesny sprzęt (polerki, odkurzacze piorące, specjalistyczne wózki itp.), umożliwiający wysoką jakość usług;
  • odpowiednie środki czystości posiadające stosowne atesty i zalecane przez instytucje kontrolujące;
  • niższe koszty wytwarzania usługi w wyniku posiadanych rabatów, które udzielają dystrybutorzy środków chemicznych i specjalistycznego sprzętu;
  • standardy utrzymania czystości stworzone w wyniku licznych doświadczeń, a które umożliwiają opracowanie optymalnego pakietu usługi uwzględniającego indywidualne potrzeby Klienta;
  • standardy potwierdzone programem certyfikacji jakościowej Polskiego Towarzystwa Czystości, który posiadają tylko renomowane firmy sprzątające.
polisa oc firmy 2024 wrocław

Certyfikaty – czy inne firmy sprzątające we Wrocławiu je mają?

Strategia firmy

Branża usług porządkowych stosuje dwa standardy świadczenia usług. Pierwszy z nich jest zorientowany na wysoką jakość usługi i zaspokajanie potrzeb Klientów. Natomiast drugi wariant opiera się na ekstremalnej minimalizacji kosztów, co ma oczywiście negatywny wpływ na jakość wykonywanych prac.
APC proponuje swoim Klientom wysoką jakość w umiarkowanych cenach.

Światowe stowarzyszenia branży czystości

Będąc członkiem ISSA (Światowego Stowarzyszenia Branży Czystości) mamy możliwość śledzenia najnowsze rozwiązania niezbędnych do stawiania czoła nowym wyzwaniom współczesnego rynku. Jest to szczególnie ważne obecnie, kiedy stoją przed nami liczne wyzwania, jak zwiększony nacisk na ekologię i zdrowie publiczne, zmiany prawne czy konieczność rozwijania produktu.
Nasza oferta ochrony jest kierowana do Państwa jako bardzo szeroki zakres usług ochrony fizycznej. Obejmuje ona zarówno doraźne dozory obiektów, czasowe zlecenia krótkoterminowe jak również stałą ochronę obiektów, miejsc i osób.

Klieci o nas

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. Należy stwierdzić, iż APC Cleaning Sp. z o.o. jest firmą profesjonalną, dysponującą fachową kadrą i doświadczeniem. Jest godnym polecenia kontrahentem.

Monika Sitkowska-Idziak

DPD Polska Sp. z o.o.

Gruntowne czyszczenie wraz z nałożeniem polimeru przebiegło sprawnie i dokładnie. Polecam.

Katarzyna Pytlak

Przedszkole nr 26 we Wrocławiu

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. […] Nasze standardy czystości zostały zachowane na wysokim poziomie. Bardzo elastyczne podejście do klienta i usług.

Fryderyk Kowalski

Adecon Sp. z o.o.

Usługa za każdym razem wykonana solidnie i zgodnie z warunkami zamówienia.

Katarzyna Kasińska

Spółdzielnia Popowice