Pn - Pt : 8:00 - 16:00

Obsługa służby zdrowia

Twoje potrzeby

obsługa służby zdrowia

Mamy świadomość, że usługi medyczne są wykonywane w specjalnych warunkach, które wyznaczają specjalistyczne normy sanitarne. Placówki służby zdrowia, takie jak szpitale, kliniki, przychodnie i gabinety lekarskie, muszą spełniać wysokie standardy czystości, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu medycznego.
Oferujemy Państwu usługi dostosowane do potrzeb placówek służby zdrowia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • Regularne sprzątanie i dezynfekcja wszystkich pomieszczeń, w tym pokoi pacjentów, sal operacyjnych, gabinetów lekarskich, poczekalni, toalet oraz korytarzy.
  • Częsta dezynfekcja powierzchni dotykowych, takich jak klamki, poręcze, przyciski windy i urządzenia medyczne.
  • Utrzymywanie czystości i porządku w obszarach dostępu do jedzenia i picia, w tym kuchniach i jadalniach.

Nasze referencje

Mamy doświadczenie w sprzątaniu laboratoriów, sal rehabilitacyjnych i basenów, gabinetów zabiegowych i lekarskich. Obsługujemy kilka przychodni we Wrocławiu.

Nasza propozycja:

środki czyszczące
  • współpracę z Klientem rozpoczynamy od poznania specyfiki obiektu (ilości zatrudnionych osób, natężenia ruchu osobowego, typu i powierzchni poszczególnych pomieszczeń etc.),
  • na tej podstawie opracowujemy indywidualny program świadczenia usługi, w którego skład wchodzi m.in. zakres i częstotliwość wykonywania poszczególnych czynności czy specyfikacja sprzętu i środków chemicznych,
  • po określeniu zasad obsługi Klienta przechodzimy do fazy realizacyjnej, koordynator nadzorujący realizację umowy, wdraża do pracy i nadzoruje personel liniowy oraz jest w stałym kontakcie z Klientem, dzięki czemu możemy natychmiast reagować na zgłaszane potrzeby.

Klienci o Nas

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. Należy stwierdzić, iż APC Cleaning Sp. z o.o. jest firmą profesjonalną, dysponującą fachową kadrą i doświadczeniem. Jest godnym polecenia kontrahentem.

Monika Sitkowska-Idziak

DPD Polska Sp. z o.o.

Gruntowne czyszczenie wraz z nałożeniem polimeru przebiegło sprawnie i dokładnie. Polecam.

Katarzyna Pytlak

Przedszkole nr 26 we Wrocławiu

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. […] Nasze standardy czystości zostały zachowane na wysokim poziomie. Bardzo elastyczne podejście do klienta i usług.

Fryderyk Kowalski

Adecon Sp. z o.o.

Usługa za każdym razem wykonana solidnie i zgodnie z warunkami zamówienia.

Katarzyna Kasińska

Spółdzielnia Popowice