Pn - Pt : 8:00 - 16:00

Sprzątanie biur Wrocław

Usługi profesjonalnej ekipy

sprzątanie biura wrocław

Utrzymanie porządku w miejscu pracy nie tylko wynika z obowiązujących przepisów BHP, ale jest również niezwykle ważne, by pracownicy mogli spędzać czas w komfortowych i estetycznych warunkach. Sprzątaniem biur przeważnie zajmują się specjalistyczne firmy, takie jak APC Cleaning z Wrocławia. Dysponujemy szeroką gamą środków czyszczących oraz odpowiednimi narzędziami, dzięki którym szybko i dokładnie przywracamy czystość pomieszczeń biurowych.

Każda firma czy osoba kierująca pracę biura we Wrocławiu, wcześniej czy później staje przed wyborem odpowiedniej firmy sprzątającej. Nawiązując współpracę z APC Cleaning możesz dokładnie określić zakres prac, które będziemy dla Ciebie wykonywać, a także ustalić harmonogram sprzątania tak, by nie ingerować w pracę biura. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i dbamy o to, by nasze wzajemne relacje zawsze były wzorowe. Swoją ofertę kierujemy do firm zlokalizowanych na terenie Wrocławia jak i przyległych gmin.

Utrzymywanie czystości w miejscu pracy – usługi

Sprzątanie wrocławskich biur oraz hal to nasza specjalność. Nasze sprawne prace i dokładne realizowanie wszystkich zleceń to atuty doceniane przez naszych Klientów.

Prowadzimy stałą obsługę hal produkcyjnych i magazynów, budynków biurowych, wspólnot mieszkaniowych, zakładów produkcyjnych, galerii handlowych i budynków użyteczności publicznej. Oprócz regularnego sprzątania powierzchni biurowych i innych, możemy zaproponować profesjonalne pranie wykładzin przy użyciu nowoczesnych maszyn.

utrzymanie czystości

Maszynowe czyszczenie pozwala przywrócić dywanom i meblom idealną czystość i atrakcyjny wygląd. Co niezwykle istotne, w przypadku zakładów pracy, wykładzina bardzo szybko wysycha nadaje się do ponownego użytku.

W zakres wykonywanych prac wchodzą:

 • Odkurzanie wykładzin
 • Mycie podłóg
 • Mycie okien
 • Wycieranie powierzchni biurek i stolików
 • Wycieranie ekranów komputerów
 • Usunięcie tłustych odcisków z przeszkleń i luster
 • Utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych
 • Utrzymanie czystości w sanitariatach
 • Wycieranie niskich półek i szaf
 • Opróżnianie koszy na śmieci

Sprzątanie całych biurowców

sprzątanie biurowca

Sprzątanie powierzchni biurowca pozornie wygląda na łatwą czynność. Wymaga jednakże dokładnej znajomości specyfiki pracy Klienta jego harmonogramu prac i oczekiwań. Dlatego profesjonalna i doświadczona firma sprzątająca jest w stanie zapewnić należytą jakość usług porządkowych. Biurowce wymagają wysokiego poziomu świadczonych usług porządkowych. Wysokiej klasy środków chemicznych – bezpiecznych dla pracowników, dokładności i wystarczającego czasu na zrealizowanie harmonogramu prac. Pracownicy, to powinien być stały personel ze względu na dostęp do pomieszczeń biurowych, często dokumentów na biurkach parowników Klienta. Sprzęt powinien być czysty w miarę nowy i cichy ponieważ czasami usługi są świadczone w godzinach pracy Klientów. Niezmiernie istotna jest umiejętność mycia przeszkleń, także na wysokości co wymaga odpowiedniego sprzętu, środków czystości i pracowników posiadających uprawnienia do prac na wysokości. Czasy mycia okien z przykładowego taboretu muszą odejść do lamusa… łatwo sobie wyobrazić co może się stać kiedy nieprzeszkolony pracownik, wykonujący usługę w taki sposób dostanie zawrotu głowy ponieważ okaże się po fakcie, iż nie miał uprawnień do pracy na drabinie i ulegnie wypadkowi.

U nas zamówisz: sprzątanie biur w mieście Wrocław w bardzo przystępnej cenie. W zależności od powierzchni biura i wybranych usług, cena może się znacznie różnić.

Oferujemy również systematyczne mycie okien i przeszkleń, również tych zlokalizowanych na wysokości.


Środki czyszczące

Do sprzątania wykorzystujemy preparaty renomowanej szwajcarskiej firmy Pramol, które są niezwykle skuteczne, a przy tym hipoalergiczne. Jeśli zależy Ci na konkretnych usługach wchodzących w zakres oferty, przygotujemy dla Ciebie indywidualny cennik. Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

Cennik sprzątania powierzchni biurowych

W przypadku usług dla podmiotów gospodarczych cena odgrywa dużą rolę w procesie wyboru firmy sprzątającej. Rozumiemy, że koszty są ważne również dla Ciebie. W przypadku usługi sprzątania biur na cenę składa się kilka elementów, które zależą od następujących parametrów:

 • Wielkość biura, liczba pomieszczeń biurowych
 • Częstotliwość sprzątania
 • Liczba osób korzystających z przestrzeni biurowej
 • Zmianowość (sprzątanie dzienne / wieczorowe )
 • Zakres czynności do wykonania (np. odkurzanie / mycie podłóg / pranie wykładzin)
 • Typ posadzki
 • Przeszklenia
 • Stan powierzchni

Dla każdego klienta zainteresowanego naszą usługą przygotowujemy indywidualny cennik odpowiadający jego zapotrzebowaniu. Wycena którą przygotowujemy jest bezpłatna.

Klienci o Nas

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. Należy stwierdzić, iż APC Cleaning Sp. z o.o. jest firmą profesjonalną, dysponującą fachową kadrą i doświadczeniem. Jest godnym polecenia kontrahentem.

Monika Sitkowska-Idziak

DPD Polska Sp. z o.o.

Gruntowne czyszczenie wraz z nałożeniem polimeru przebiegło sprawnie i dokładnie. Polecam.

Katarzyna Pytlak

Przedszkole nr 26 we Wrocławiu

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. […] Nasze standardy czystości zostały zachowane na wysokim poziomie. Bardzo elastyczne podejście do klienta i usług.

Fryderyk Kowalski

Adecon Sp. z o.o.

Usługa za każdym razem wykonana solidnie i zgodnie z warunkami zamówienia.

Katarzyna Kasińska

Spółdzielnia Popowice