Pn - Pt : 8:00 - 16:00

Odśnieżanie

odśnieżarka

Ze względu na nieprzewidywalne w naszym klimacie opady śniegu i powstawanie oblodzeń proponujemy przede wszystkim usługę gotowości polegającą na wstawieniu do Klienta sprzętu odśnieżającego wraz z zapasem soli lub środków chemicznych do usuwania oblodzeń. Taka usługa gwarantuje natychmiastową reakcję na opady śniegu i powstawanie oblodzeń. Klient nie musi się martwić i w nagłym przypadku poszukiwać oraz zamawiać usługę odśnieżania, które w sytuacji intensywnych opadów są praktycznie niedostępne. W ten sposób zapewniamy usługę dyżuru i natychmiastowego przystąpienia do odśnieżania lub posypywania mieszanką powierzchni. Klient zobowiązany jest do płatności wcześniej ustalonej kwoty ryczałtowej i w cenie ma zagwarantowane od listopada do końca marca natychmiastową reakcję na opady śniegu i oblodzenia.

Oczywiście proponujemy także usługi odśnieżania na specjalne zlecenie przy użyciu ciągników lub mechanicznych odśnieżarek. W tej sytuacji koszt i czas usługi jest każdorazowo uzgadniany z Klientem.

Dysponujemy ciągnikami o różnych rozmiarach przeznaczone do małych placów manewrowych i wewnętrznych posesji ale także ciężkim sprzętem do odśnieżania większych obszarów i dróg. Posiadamy także mechaniczne odśnieżarki przeznaczone do odśnieżania chodników i ciągów pieszych.

Oferujemy profesjonalne odśnieżanie

odśnieżanie

Do grona naszych wrocławskich Klientów należą duże firmy logistyczne, wspólnoty mieszkaniowe oraz małe i średniej wielkości firmy posiadające place wewnętrzne i chodniki. Jak wiadomo do obowiązków zarządzającego posesją należy m.in. obowiązek odśnieżenia i usunięcia śliskości ciągów pieszych i dróg . W przypadku zdarzenia polegającego na uszczerbku na zdrowiu lub mieniu winę i odpowiedzialność finansową ponosi właściciel obiektu. Zadbanie zatem o należytą usługę odśnieżania i usuwania oblodzeń jest nie tylko obowiązkiem ale i zabezpieczeniem się przed poważnymi konsekwencjami w razie wypadku.
Nasza firma w przypadku zawarcia umowy na takie usługi zapewnia reakcję i działanie w przypadku wystąpienia takich zjawisk atmosferycznych. Z powodzeniem od początku istnienia firmy zapewnialiśmy odśnieżanie i posypywanie piaskiem oraz środkami chemicznymi dużych powierzchni w firmach logistycznych (kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych) jak i chodniki i wjazdy do garaży we wspólnotach mieszkaniowych Wrocławia. W całej naszej historii działalności nie zdarzyły nam się przypadki odpowiedzialności za nienależyte wykonanie usługi. Oczywiście na wszelki wypadek nasza firma posiada odpowiednie ubezpieczenie OC działalności w zakresie utrzymania zimowego dróg i ciągów pieszych.

Klienci o nas

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. Należy stwierdzić, iż APC Cleaning Sp. z o.o. jest firmą profesjonalną, dysponującą fachową kadrą i doświadczeniem. Jest godnym polecenia kontrahentem.

Monika Sitkowska-Idziak

DPD Polska Sp. z o.o.

Gruntowne czyszczenie wraz z nałożeniem polimeru przebiegło sprawnie i dokładnie. Polecam.

Katarzyna Pytlak

Przedszkole nr 26 we Wrocławiu

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. […] Nasze standardy czystości zostały zachowane na wysokim poziomie. Bardzo elastyczne podejście do klienta i usług.

Fryderyk Kowalski

Adecon Sp. z o.o.

Usługa za każdym razem wykonana solidnie i zgodnie z warunkami zamówienia.

Katarzyna Kasińska

Spółdzielnia Popowice