Pn - Pt : 8:00 - 16:00

Obsługa terenów zielonych

Ogródki i duże tereny

Wielu klientów APC Cleaning z Wrocławia powierza specjalistom opiekę nad swoją posesją. Możesz zlecić nam pielęgnację zieleni oraz regularne wykonywanie prac porządkowych na terenach wokół budynków użyteczności publicznej. Pod opieką firmy znajdują się niewielkie ogródki, ale także duże obszary, których powierzchnia sięga nawet do pół hektara. W zakres prac, które oferujemy, wchodzi koszenie oraz skuteczne odśnieżanie. Zlecenie tego typu zadań profesjonalnej firmie to duża wygoda i pewność, że teren wokół budynku będzie zawsze bezpieczny dla pieszych oraz zadbany i estetyczny.

traktor podczas sprzątania we Wrocławiu

W zakres oferty wchodzą:

  • pielęgnowanie zieleni (trawniki, krzewy, żywopłoty),
  • maszynowe usuwanie śniegu i lodu oraz posypywanie piaskiem,
  • zamiatanie i mycie powierzchni utwardzonych,
  • przycinanie / koszenie trawników,
  • bieżące prace porządkowe – oczyszczanie placów, parkingów i ciągów komunikacyjnych (ścieżek, chodników itp.).

Decydując się na skorzystanie z usług firmy, zawsze możesz liczyć na indywidualną wycenę zgodną z zakresem prac, które chcesz zlecić.


Koszenie trawy i inne prace pielęgnacyjne na zewnątrz

koszenie trawy na boisku

Utrzymanie należytego porządku wokół obiektu ma na celu nie tylko zadbanie o estetykę, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa. Wyspecjalizowany serwis porządkowy wykonuje wszystkie czynności na bieżąco – zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem. APC Wrocław gwarantuje pielęgnację zieleni, z której będziesz zadowolony.

Pielęgnacja zieleni na obiektach sportowych jest szczególnie istotna, zarówno dla samych graczy, jak i dla ogólnego wrażenia estetycznego obiektu. Regularna pielęgnacja trawy na boiskach sportowych pomaga zapewnić płaską, równą powierzchnię do gry, co zmniejsza ryzyko kontuzji spowodowanych nierównościami terenu. Regularne koszenie, nawadnianie i odpowiednie nawożenie pomagają utrzymać zdrową, wytrzymałą trawę, która jest niezbędna do gry w sporcie na otwartym powietrzu.

W nagłych sytuacjach (awarie wodno-kanalizacyjne lub obfite opady śniegu) zapewniamy reakcję w ciągu jednej godziny (we Wrocławiu i okolicach). Zachęcamy do skontaktowania się z firmą w celu omówienia szczegółów współpracy.

Klienci o Nas

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. Należy stwierdzić, iż APC Cleaning Sp. z o.o. jest firmą profesjonalną, dysponującą fachową kadrą i doświadczeniem. Jest godnym polecenia kontrahentem.

Monika Sitkowska-Idziak

DPD Polska Sp. z o.o.

Gruntowne czyszczenie wraz z nałożeniem polimeru przebiegło sprawnie i dokładnie. Polecam.

Katarzyna Pytlak

Przedszkole nr 26 we Wrocławiu

[…] Powierzone prace wykonywane były sumiennie, fachowo i terminowo. […] Nasze standardy czystości zostały zachowane na wysokim poziomie. Bardzo elastyczne podejście do klienta i usług.

Fryderyk Kowalski

Adecon Sp. z o.o.

Usługa za każdym razem wykonana solidnie i zgodnie z warunkami zamówienia.

Katarzyna Kasińska

Spółdzielnia Popowice