ul. Na Ostatnim Groszu 112, 54-207 Wrocław

605760023

Pielęgnacja zieleni Wrocław – ogródki i duże tereny

Wielu klientów APC Cleaning z Wrocławia powierza specjalistom opiekę nad swoją posesją. Możesz zlecić nam pielęgnację zieleni oraz regularne wykonywanie prac porządkowych na terenach wokół budynków użyteczności publicznej. Pod opieką firmy znajdują się niewielkie ogródki, ale także duże obszary, których powierzchnia sięga nawet do pół hektara. W zakres prac, które oferujemy, wchodzi koszenie oraz skuteczne odśnieżanie. Zlecenie tego typu zadań profesjonalnej firmie to duża wygoda i pewność, że teren wokół budynku będzie zawsze bezpieczny dla pieszych oraz zadbany i estetyczny.


pielęgnacja zieleni wrocław

W zakres oferty wchodzą:

  • - pielęgnowanie zieleni (trawniki, krzewy, żywopłoty),
  • - maszynowe usuwanie śniegu i lodu oraz posypywanie piaskiem,
  • - zamiatanie i mycie powierzchni utwardzonych,
  • - przycinanie / koszenie trawników,
  • - bieżące prace porządkowe – oczyszczanie placów, parkingów i ciągów komunikacyjnych (ścieżek, chodników itp.).

Decydując się na skorzystanie z usług firmy, zawsze możesz liczyć na indywidualną wycenę zgodną z zakresem prac, które chcesz zlecić.


Koszenie trawy i inne prace pielęgnacyjne na zewnątrz

traktor podczas sprzątania we WrocławiuUtrzymanie należytego porządku wokół obiektu ma na celu nie tylko zadbanie o estetykę, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa. Wyspecjalizowany serwis porządkowy wykonuje wszystkie czynności na bieżąco – zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem. APC Wrocław gwarantuje pielęgnację zieleni, z której będziesz zadowolony.

W nagłych sytuacjach (awarie wodno-kanalizacyjne lub obfite opady śniegu) zapewniamy reakcję w ciągu jednej godziny (we Wrocławiu i okolicach). Zachęcamy do skontaktowania się z firmą w celu omówienia szczegółów współpracy.