ul. Na Ostatnim Groszu 112, 54-207 Wrocław

605760023

Pranie wykładzin Wrocław

Wielu Klientów korzysta cyklicznie lub okresowo z pakietu usług specjalistycznych. Prace takie wykonujemy również na jednorazowe zlecenia. Używamy w tym celu nowoczesnych maszyn do prania wykładzin i tapicerki, szorowarek i polerek do doczyszczania i nabłyszczania powierzchni podłóg oraz profesjonalnych parownic do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni pionowych.


pranie wykładzin Wrocław

Dysponujemy profesjonalną maszyną piorącą amerykańskiej marki TERSUS gwararantującą bardzo dużą siłę odsysania brudu i długi czas pracy poprzez zastosowanie 2 turbin. Posiadamy również mniejsze urządzenia piorące do szybkich i tanich usług w zakresie prania dywanów. Dzięki takiemu asortymentowi możemy w krótkim czasie wykonać zlecenia prania wykładzin na dużej powierzchni jak i małe interwencje. Wykorzystujemy do tych usług profesjonalne środki piorące szwajcarskiej marki Pramol. W ostatnim czasie zaufał nam Santander Consumer Bank, którego wykonaliśmy pranie wykładzin w biurowcu we Wrocławiu o powierzchni kilku tysięcy m2.


ZAKRES USŁUG:
pracownik podczas prania wykładzin
  • - pranie wykładzin i dywanów,
  • - pranie mebli tapicerowanych,
  • - pranie tapicerki samochodowej,
  • - pranie kanap,
  • - odplamianie z kawy i wielu innych,
  • - kompleksowe sprzątanie po remoncie i budowie.

20 lat doświadczenia zobowiązuje

W tym miejscu chcemy podkreślić, że z racji naszego doświadczenia, jesteśmy w stanie podjąć się każdego nietypowego zadania. Służąc Państwu pomocą i radą w pozbywaniu się brudnych problemów wykazujemy się precyzją, punktualnością i cierpliwością.
Do prania wykładzin stosujemy profesjonalne środki chemiczne szwajcarskiej firmy Pramol. Wykorzystujemy ekologiczną linię środków chemicznych do usuwania różnego rodzaju plam np. kawy, herbaty, soków itp. Za pomocą odpowiednich zamrażaczy likwidujemy trudne do usunięcia gumy do żucia . Posiadamy w zestawie odpowiednie dmuchawy, które susząc wykładziny znacznie skracają cały proces prania i umożliwiają szybszy dostęp do wypranych powierzchni. Możemy również zabrać prane dywany do naszej firmy, wyprać je i dostarczyć do Państwa czyste i suche.


Jak to robimy we Wrocławiu?


Do prania wykładzin używamy także urządzenia - parownicy. Za jej pomocą para aplikowana jest bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Dzięki na bezpośrednim natryskiwaniu gorącej pary na plamy i taki ruch lancą parową, aby brud odkleił się od runa dywanu, a przebarwienia wyparowały.
Stosując tę metodę, uzyskujemy bardzo szybki efekt, w szczególności dla zabrudzeń punktowych. Urządzenie to poprzez działanie pary pod dużym ciśnieniem skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia z dywanów i wykładzin. Likwiduje także wszelkie bakterie i roztocza, które znajdują się np. na siedziskach i oparciach foteli i krzeseł biurowych.