ul. Grabiszyńska 281 lok. 606, 53-234 Wrocław

605760023

Sprzątanie biur – usługi profesjonalnej ekipy

Utrzymanie porządku w miejscu pracy nie tylko wynika z obowiązujących przepisów BHP, ale jest również niezwykle ważne, by pracownicy mogli spędzać czas w komfortowych i estetycznych warunkach. Sprzątaniem biur przeważnie zajmują się specjalistyczne firmy, takie jak APC Cleaning z Wrocławia. Dysponujemy szeroką gamą środków czyszczących oraz odpowiednimi narzędziami, dzięki którym szybko i dokładnie przywracamy czystość pomieszczeń biurowych.

Nawiązując współpracę z APC Cleaning możesz dokładnie określić zakres prac, które będziemy dla Ciebie wykonywać, a także ustalić harmonogram sprzątania tak, by nie ingerować w pracę biura. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i dbamy o to, by nasze wzajemne relacje zawsze były wzorowe.

Utrzymywanie czystości w miejscu pracy - usługi

Prowadzimy stałą obsługę hal produkcyjnych i magazynów, budynków biurowych, wspólnot mieszkaniowych, zakładów produkcyjnych, galerii handlowych i budynków użyteczności publicznej. Oprócz regularnego sprzątania powierzchni biurowych i innych, możemy zaproponować profesjonalne pranie wykładzin przy użyciu nowoczesnych maszyn. Maszynowe czyszczenie pozwala przywrócić dywanom i meblom idealną czystość i atrakcyjny wygląd. Co niezwykle istotne, w przypadku zakładów pracy, wykładzina bardzo szybko wysycha nadaje się do ponownego użytku.

sprzątanie biur wrocławW zakres wykonywanych prac wchodzą:

  • - odkurzanie wykładzin;
  • - mycie podłóg;
  • - mycie okien;
  • - wycieranie ekranów komputerów;
  • - utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych;
  • - utrzymanie czystości w sanitariatach;
  • - wycieranie niskich półek i szaf;
  • - opróżnianie koszy na śmieci.

W zależności od powierzchni biura i wybranych usług, cena może się znacznie różnić.Do sprzątania wykorzystujemy preparaty renomowanej szwajcarskiej firmy Pramol, które są niezwykle skuteczne, a przy tym hipoalergiczne. Jeśli zależy Ci na konkretnych usługach wchodzących w zakres oferty, przygotujemy dla Ciebie indywidualny cennik. Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.