ul. Na Ostatnim Groszu 112, 54-207 Wrocław

605760023

Sprzątanie biur Wrocław

Usługi profesjonalnej ekipy

Utrzymanie porządku w miejscu pracy nie tylko wynika z obowiązujących przepisów BHP, ale jest również niezwykle ważne, by pracownicy mogli spędzać czas w komfortowych i estetycznych warunkach. Sprzątaniem biur przeważnie zajmują się specjalistyczne firmy, takie jak APC Cleaning z Wrocławia. Dysponujemy szeroką gamą środków czyszczących oraz odpowiednimi narzędziami, dzięki którym szybko i dokładnie przywracamy czystość pomieszczeń biurowych.

Każda firma czy osoba kierująca pracę biura we Wrocławiu, wcześniej czy później staje przed wyborem odpowiedniej firmy sprzątającej. Nawiązując współpracę z APC Cleaning możesz dokładnie określić zakres prac, które będziemy dla Ciebie wykonywać, a także ustalić harmonogram sprzątania tak, by nie ingerować w pracę biura. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i dbamy o to, by nasze wzajemne relacje zawsze były wzorowe. Swoją ofertę kierujemy do firm zlokalizowanych na terenie Wrocławia jak i przyległych gmin.


Utrzymywanie czystości w miejscu pracy - usługi

Sprzątanie wrocławskich biur oraz hal to nasza specjalność. Nasze sprawne prace i dokładne realizowanie wszystkich zleceń to atuty doceniane przez naszych Klientów.

Prowadzimy stałą obsługę hal produkcyjnych i magazynów, budynków biurowych, wspólnot mieszkaniowych, zakładów produkcyjnych, galerii handlowych i budynków użyteczności publicznej. Oprócz regularnego sprzątania powierzchni biurowych i innych, możemy zaproponować profesjonalne pranie wykładzin przy użyciu nowoczesnych maszyn. Maszynowe czyszczenie pozwala przywrócić dywanom i meblom idealną czystość i atrakcyjny wygląd. Co niezwykle istotne, w przypadku zakładów pracy, wykładzina bardzo szybko wysycha nadaje się do ponownego użytku.

sprzątanie biur wrocławW zakres wykonywanych prac wchodzą:

  • - odkurzanie wykładzin;
  • - mycie podłóg;
  • - mycie okien;
  • - wycieranie powierzchni biurek i stolików;
  • - wycieranie ekranów komputerów;
  • - usunięcie tłustych odcisków z przeszkleń i luster;
  • - utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych;
  • - utrzymanie czystości w sanitariatach;
  • - wycieranie niskich półek i szaf;
  • - opróżnianie koszy na śmieci.

Sprzątanie całych biurowców

sprzątanie biurowców wrocławSprzątanie powierzchni biurowca pozornie wygląda na łatwą czynność. Wymaga jednakże dokładnej znajomości specyfiki pracy Klienta jego harmonogramu prac i oczekiwań. Dlatego profesjonalna i doświadczona firma sprzątająca jest w stanie zapewnić należytą jakość usług porządkowych. Biurowce wymagają wysokiego poziomu świadczonych usług porządkowych. Wysokiej klasy środków chemicznych – bezpiecznych dla pracowników, dokładności i wystarczającego czasu na zrealizowanie harmonogramu prac. Pracownicy, to powinien być stały personel ze względu na dostęp do pomieszczeń biurowych, często dokumentów na biurkach parowników Klienta. Sprzęt powinien być czysty w miarę nowy i cichy ponieważ czasami usługi są świadczone w godzinach pracy Klientów. Niezmiernie istotna jest umiejętność mycia przeszkleń, także na wysokości co wymaga odpowiedniego sprzętu, środków czystości i pracowników posiadających uprawnienia do prac na wysokości. Czasy mycia okien z przykładowego taboretu muszą odejść do lamusa... łatwo sobie wyobrazić co może się stać kiedy nieprzeszkolony pracownik, wykonujący usługę w taki sposób dostanie zawrotu głowy ponieważ okaże się po fakcie, iż nie miał uprawnień do pracy na drabinie i ulegnie wypadkowi.

U nas zamówisz: sprzątanie biur w mieście Wrocław w bardzo przystępnej cenie. W zależności od powierzchni biura i wybranych usług, cena może się znacznie różnić.

Oferujemy również systematyczne mycie okien i przeszkleń, również tych zlokalizowanych na wysokości.Do sprzątania wykorzystujemy preparaty renomowanej szwajcarskiej firmy Pramol, które są niezwykle skuteczne, a przy tym hipoalergiczne. Jeśli zależy Ci na konkretnych usługach wchodzących w zakres oferty, przygotujemy dla Ciebie indywidualny cennik. Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.