ul. Na Ostatnim Groszu 112, 54-207 Wrocław

605760023

Służba zdrowia

Twoje potrzeby

Mamy świadomość, że usługi medyczne są wykonywane w specjalnych warunkach, które wyznaczają specjalistyczne normy sanitarne. Oferujemy Państwu usługi dostosowane do potrzeb placówek służby zdrowia.

sprzątaczki w szpitalu


Mamy referencje

Mamy doświadczenie w sprzątaniu laboratoriów, sal rehabilitacyjnych i basenów, gabinetów zabiegowych i lekarskich. Obsługujemy kilka przychodni we Wrocławiu.


Nasza propozycja

  • - współpracę z Klientem rozpoczynamy od poznania specyfiki obiektu (ilości zatrudnionych osób, natężenia ruchu osobowego, typu i powierzchni poszczególnych pomieszczeń etc.),
  • - na tej podstawie opracowujemy indywidualny program świadczenia usługi, w którego skład wchodzi m.in. zakres i częstotliwość wykonywania poszczególnych czynności czy specyfikacja sprzętu i środków chemicznych,
  • - po określeniu zasad obsługi Klienta przechodzimy do fazy realizacyjnej, koordynator nadzorujący realizację umowy, wdraża do pracy i nadzoruje personel liniowy oraz jest w stałym kontakcie z Klientem, dzięki czemu możemy natychmiast reagować na zgłaszane potrzeby.